icon

Referanslar ve Başarı Hikayeleri

Dijital dönüşüm için tek bir senaryo olmadığına inanıyoruz. Parmak izleri gibi,
hiçbir şirket de tamamen birbirine benzemez. Ancak şirketinizin sektörü, büyüklüğü,
hedefleriniz, bütçeleriniz veya ihtiyaçlarınız ne olursa olsun,
DT Cloud'da her zaman doğru çözümü bulursunuz.
Sektörler
 • Uyar Holding

  DT Cloud ile İşbirliği Uyar Holding, iş süreçlerini yeniden şekillendirme ve daha etkili bir altyapı oluşturma amacıyla DT Cloud ile stratejik bir iş birliğine adım attı. DT Cloud'un tecrübeli ekibi, Uyar Holding'in benzersiz gereksinimlerini derinlemesine anlamak ve bu ihtiyaçları karşılayacak özel bir çözüm geliştirmek için şirketle sıkı bir iş birliği yürüttü.
  Bilgi Al
 • Biruni Üniversitesi

  Bu yakın işbirliği, Biruni Üniversitesi'nin tüm ICT ihtiyaçlarını tek bir teknoloji partneri aracılığıyla karşılayarak, üniversite ve hastane ekosistemi genelinde güvenli ve kesintisiz veri erişimi sağlayan bir altyapı kurmasını sağladı.
  Bilgi Al
 • Dentsoft

  Dentsoft, DT Cloud altyapısını kullanarak Özel bulut teknolojisi ile dental yazılım hizmetleri sunmaktadır. DT Cloud'dan önce, sınırlı kapasite ve sınırlı müşterilerle çalışıyorlardı.
  Bilgi Al
 • Cookshop

  Cookshop artık Bulut Geçişi, Nesne Depolama, VPC, DDoS, Yük Dengeleyici ve Yedekleme kullanarak tüm şubeleri için daha düşük maliyetler ile birlikte gelişmiş güvenlik önlemleri ve daha hızlı bağlantı ile BT altyapısını kolayca yönetebiliyor.
  Bilgi Al
 • InGame Group

  InGame Group, en hızlı büyüyen Türk oyun şirketi ve Türkiye'de yerel olarak bir MMOFPS oyunu geliştiren ilk stüdyodur. InGame grubu 3 farklı oyun stüdyosundan oluşmaktadır. Şirket 10 yıldır 100'den fazla çalışanı ile İstanbul ve Berlin'deki ofislerinde faaliyet göstermektedir.
  Bilgi Al
 • Yeditepe Üniversitesi

  Eğitim Dönüşümünün Öncülerinden Yeditepe Üniversitesi, Modern ve Yenilikçi Bir Öğrenme Ortamı Yaratmak İçin DT Cloud VDI, LMS ve Sanal Sınıf Çözümlerini Benimsiyor.
  Bilgi Al
 • Enerjisa

  Enerjisa, DT Bulut IoT cihazları, canlı akış, Bas-Konuş hizmeti ve Görüntü İşleme ile kritik kaza durumlarını ve iş yükünü %40 oranında azalttı.
  Bilgi Al
 • Fingate

  Fingate Teknoloji ve DT Cloud iş birliği ile fintech sektöründe güvenlik ve verimlilik devrimi
  Bilgi Al
Hala aradığınızı bulamıyor musunuz? 
İletişime Geç