Dijital Medya Çözüm Icon

Dijital Medya Çözümlerinde Güçlü ve Güvenli Altyapı

Müşterilerinizin istediği içeriği güvenli, hızlı ve ölçeklenebilir bir ortamda saklayın, yönetin ve sunun
GENEL BAKIŞ

DT Cloud Avantajları

 • Ölçeklenebilirlik

  Mevcut talebinize göre gerekli kaynağı tahsis eder. Kullanılmayan kaynaklar için asla fazla harcama yapmazsınız ve özellikle düşük kullanımlı veya düşük güç zamanlarında, ihtiyaç duyulanın ötesinde aşırı tahsis yapmazsınız.
 • Maliyet Avantajları

  Medya ve eğlence endüstrisindeki bulut bilişim, diğer alanlardaki artan maliyetleri dengelemek için teknoloji ve depolama maliyetlerini korumak için fırsatlar sunar. Örneğin, bir CAPEX modelinden bulutun OPEX modeline geçerek, M&E şirketleri depolamadaki batık maliyetlerini azaltabilir ve teknolojiler ve altyapılar sağlayabilir. Ayrıca, sıcak ve soğuk dijital varlıkları için farklı bulut depolama SLA katmanlarını kullanmak, M&E şirketleri için depolama maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilir.
 • Yüksek Performans ve Minimum Gecikme Süresi

  Minimum gecikme ve kesinti süresine sahip yüksek akış performansı hem kullanıcı deneyimi hem de reklam verenin beklentileri açısından kritik öneme sahiptir. Örneğin, bir hit şov için bir reklam akışında altı saniyelik bir gecikme, bir medya şirketine reklamverene geri vermek zorunda oldukları yüz binlerce dolara mal olabilir.
 • Yüksek Erişilebilirlik

  Bulut mimarisi sayesinde ihtiyacınız olan kaynaklara her zaman ulaşmanız mümkün.
NVDIA H100 ve A100 işlemcileri için yerinizi ayırtın ve yapay zeka teknolojileri ile çağı yakalayın!
Yerinizi Ayırtın