Bulutta DT Cloud Farkı

Esnek çözümleri, güçlü ve güvenilir altyapısı, tüm veri regülasyonlara tam uyumluluğu ve daha birçok özelliği ile Türkiye’nin ilk yerli ve milli self servis bulut yönetim platformu
DT Cloud ile tüm sektörlerde daha düşük maliyet ile daha yüksek verimlilik sizinle

Media Alt
Bulut Yönetim Platformu
DT Cloud tarafından geliştirilen ve düzenli olarak güncellenen Türkiye’nin ilk yerli ve milli self servis bulut yönetim platformu ile tanışın.
  • Çoklu lokasyon desteği
  • Çoklu kullanıcı desteği – IAM
  • Genel, tümleşik ve özel bulut uyumluluğu
  • Kayıt, izleme ve alarm
  • OpenStack mimari
  • Hiper bütünleşik altyapı
  • IaaS, PaaS, Marketplace
  • Autoscale mikro servis mimarisi
  • GPU desteği ve AI App desteği
Media Alt
Regülasyon Uyumluluğu
DT Cloud, TCMB tarafından yetkilendirilmiş topluluk bulutu servis sağlayıcısıdır. Türkiye’de bulunan yerel veri merkezleri ile Türkiye’nin verisini Türkiye’de saklar ve tüm veri regülasyonlarına tam uyumluluk sağlayarak veri egemenliği oluşturur. BTK tarafından lisanslanan ve ISO 27001 ve ISO 9001 sertifikaları gibi uyumluluk standartlarına sahip olan DT Cloud, KVKK ve GDPR ile de uyumludur.
Media Alt
Güvenlik ve Altyapı
DT Cloud, yüksek verimli sanallaştırma ve hiper ölçeklenebilir çözümler sunar.
Açık Bulut, Özel Bulut, Hibrit Bulut ve şirketiniz genelinde çalışan 5G'ye hazır açık bulut ile OpenStack tabanlı hibrit altyapıya sahiptir. DDoS koruması, yeni nesil güvenlik duvarları, saldırı önleme, algılama sistemleri ve sanal özel ağ (VPN) ile uç noktaların güvenliğini kötü amaçlı yazılımlara, yama uygulanmamış güvenlik açıklarına, veri sızıntılarına ve diğer olası siber güvenlik risklerine karşı korur.
Media Alt
Gelecek
DT Cloud olarak inovasyon kaslarımızı sürekli olarak güçlendiriyoruz. Alanında uzman 30’dan fazla AR-GE elemanımız ile TÜBİTAK projelerinde önemli başarılara imza atıyoruz ve platform altyapımızı sürekli güncelleyip geliştiriyoruz. Bu yenilikçi yaklaşımımız sayesinde müşterilerimize her zaman en ileri teknolojileri sunuyoruz. Geleceğe olan bakışımız, güçlü altyapımız ve inovasyon odaklı çalışmalarımızla daha da güçleniyor. Siz de bizimle birlikte bu inovasyon yolculuğunda yer alın ve dijital dönüşümünüze güçlü bir şekilde başlayarak geleceğinizi güvence altına alın.
Hala aradığınızı bulamıyor musunuz? 
İletişime Geçin