Enerji

Enerji Sektöründe Verimlilik ve Güvenlik İçin DT Cloud

Maliyetleri azaltın, güvenliği, üretkenliği ve verimliliği artırın,
sektörde dijital dönüşümün lideri olun
Enerji için DT Cloud
Enerji endüstrisi, dünyanın en karmaşık ve veri odaklı endüstrilerinden biridir. Nereye yatırım yapılacağı, neyin inşa edileceği, süreçlerin nasıl optimize edileceği ve rekabetçi kalınacağı, güvenliğin ve müşteri hizmetlerinin iyileştirilmesi hakkında karar vermek için bilgilere dayanır. Bu hedeflere ulaşmak için DT Cloud enerji çözümleri, verilerin daha verimli bir şekilde yönetilmesine, departmanlar arasındaki operasyonların kolaylaştırılmasına ve her şeyin güvende tutulmasına yardımcı olur.
GENEL BAKIŞ

DT Cloud Avantajları

 • Sermaye Giderlerinden İşletme Giderlerine

  Dahili bir veri merkezi için sermaye harcamalarına (CapEx) katlanmak zorunda kalmak yerine, dikkate alınması gereken tek maliyet bulut altyapısını işletmek için gereken işletme giderleridir (OpEx). Bulut bilişim ile yalnızca kullandığınız kadar ödersiniz.
 • Ölçeklenebilirlik ve Esneklik

  Hesaplama gücü veya depolama yeteneklerinde gerekli değişiklikler, esneklik ve ölçeklenebilirlik açısından önemli bir kazanç sağlar. Çünkü bulut altyapısı, performansı, çözümleri ve hizmetleri gerekli senaryolara ve taleplere uyarlanabilir. Ayrıca DT Cloud , enerji şirketlerine gelir kaybı yaşamadan yeni potansiyel çözümleri keşfetmeleri veya mevcut çözümleri geliştirmeleri için ihtiyaç duydukları çevikliği sağlar.
 • Performans ve Veri Analizi

  Verilerin karmaşıklığı ve çeşitliliği sürekli arttığından, kuruluşların akıllı iş kararları almak için veri analizi yeteneklerini geliştirmeleri kritik öneme sahiptir. Karmaşık veriler (birimler) bile, bilgi işlem kaynaklarını esnek bir şekilde ayarlayarak ve bir analiz için modern teknolojileri uygulayarak operasyonel verimliliği ve karlılığı artıran öngörüler ve öneriler elde etmek için hızlı bir şekilde entegre edilebilir ve hedeflenen şekilde analizi gerçekleştirilebilir.
 • Gerçek Zamanlı Raporlama ve Veri Kullanılabilirliği

  Canlı akış hizmeti ile optimize edilmiş bir bulut bilişim altyapısına dayanan gerçek zamanlı raporlama, karar verme verimliliğine önemli ölçüde katkıda bulunur. Karar verme için önemli olan verilerin artık manuel olarak toplanmasına veya birden fazla kanal aracılığıyla iletilmesine gerek olmamasıdır, bunun yerine konsolide bir veri platformuna dahil edilebilir ve raporlama araçları aracılığıyla çok çeşitli kullanıcı gruplarına anında erişilebilir. İş birliği, bağlantı ve bilgi paylaşımı kesinlikle sorunsuzdur.
NVDIA H100 ve A100 işlemcileri için yerinizi ayırtın ve yapay zeka teknolojileri ile çağı yakalayın!
Yerinizi Ayırtın